Renowacja Lakieru

korekta-lakieru

Lakier może ulec zniszczeniu na skutek wielu czynników: otarć parkingowych, ptasich odchodów, wżerów po owadach, braku odpowiedniego zabezpieczenia, czy nawet niewłaściwego mycia czy promieniowania UV.

Renowacja lakieru to proces mechanicznego polerowania lakieru przy użyciu najwyższej jakości padów i past polerskich dostosowanych do rodzaju lakieru. W Car Beauty do polerowania lakieru używamy najlepszych maszyn polerskich firm RUPES oraz FLEX.

Dzięki renowacji korekcie lakieru jesteśmy w stanie osiągnąć niesamowity efekt wizualny, przywrócić dawny blask Twojego samochodu, sprawić, by zachwycał głębią koloru i odbicia, a jego powierzchnia była wolna od rys, swirli i zmatowień.

Renowacje lakieru w zależności od oczekiwań Klientów możemy podzielić na:

  • LEKKIE, JEDNOETAPOWE ODŚWIEŻENIE LAKIERU, które w szybki sposób usuwa drobne ryski oraz lekkie zmatowania. To doskonałe przygotowanie auta  pod zabezpieczenie w postaci wosku. Takie rozwiązanie proponujemy również  właścicielom aut, które cieszą się w miarę dobrą kondycją lakieru lub osobom, którym zależy na szybkim efekcie i nie chcą rozstawać się ze swoim autem na dłużej niż jeden dzień.
  • WIELOETAPOWE ODŚWIEŻENIE LAKIERU  polegające na wieloetapowym procesie oczyszczania lakieru, a następnie renowacji przy użyciu odpowiedniej konfiguracji padów i past polerskich dobranych do stanu i typu lakieru. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie usunąć większość defektów takich jak  ryski, hologramy, swirle czy zmatowienia. Lakier odzyskuje głębię koloru oraz dawny blask.
  • PEŁNĄ KOREKTĘ, obejmująca dokładną korektę lakieru z zachowaniem dbałości nawet o najdrobniejsze detale pojazdu. Dedykowana jest właścicielom pojazdów, których powłoka lakiernicza wymaga  szczególnej  dbałości, a także do tych, którzy nie uznają półśrodków w dbałości o stan swojego samochodu 😉

Renowację lakieru polecamy w połączeniu z zabezpieczeniem lakieru w postaci wosku lub powłok.